Funkcje dostępne w FVonline

Program do faktur VAT Online


Przejrzysta i funkcjonalna aplikacja do
Faktur VAT i innych dokumentów – wszystko w jednym miejscu.

10 podstawowych dokumentów do faktur

Wszystkie rodzaje faktur w jednym programie: Faktury VAT, Korekty, Proforma, Zaliczkowe, Końcowe, Marża, Odwrotne obciążenie, Faktury bez VAT, Paragony, Rachunki, dowody wpłaty KP i KW.

Pobieranie danych firm z GUS

Program FVonline posiada funkcję automatycznego pobierania danych firm z bazy Głównego Urzędu Statystycznego (GUS), wystarczy podać numer NIP, aby pobrać wszystkie dane potrzebne do wystawienia faktury VAT.

Współpraca z Twoim księgowym

Zaproś swoje biuro podatkowe do wspólnego korzystania z fvonline, będzie mógł eksportować Twoje faktury do popularnych programów księgowych, a Ty będziesz mógł wynegocjować tańsze usługi za prowadzenie księgowości.

Baza Produktów

Wszystkie usługi i produkty w jednym miejscu. Baza jest automatycznie tworzona na podstawie wystawianych dokumentów i pozwala na kontrolę ilości sprzedawanych produktów.

Baza Kontrahentów

Wystawiając fakturę automatycznie tworzysz listę własnych klientów, każdą następną fakturę VAT. Sprawdzisz raporty sprzedaży dla wybranych firm.

Wielu użytkowników

Nieograniczona ilość użytkowników na jednym koncie pozwala korzystać z programu przez właściciela firmy jego pracowników i biuro podatkowe.

Dlaczego faktury.FVonline.pl

Dołożyliśmy wszelkich starań aby fvonline.pl była najbardziej przyjaznym, prostym i efektywnym programem do faktur online. Nie musisz ufać naszym słowom, skorzystaj z bezpłatnej wersji i przekonaj się sam.

Nowoczesna architektura oprogramowania jest dostępna z każdego urządzenia, a bezpieczeństwo danych na najwyższym poziomie zapewnia zaawansowany certyfikat SSL oraz codzienne kopie danych na zapasowy serwer.

WYPRÓBUJ ZA DARMO JUŻ TERAZ!

Nie jesteś pewien, który plan wybrać?

Zarejestruj się teraz i przetestuj bez zobowiązań Pakiet Premium przez 30 dni.

20000

> Wystawionych dokumnetów

1000

> Pobranych danych firm z GUS

964

> Zadowolonych klientów

643

> Dostarczonych faktur e-mailem